Mail: kontakt@projekt-przygoda.pl  

DUBAJ

DUBAJ

 

Strona Główna

Dubaj – miasto,które jeszcze 50 lat temu było zwyczajną wioską rybacką. Dzięki ropie i dość sporej dozie fantazji, stało się jednym z najszybciej rozwijających się metropolii na świecie. To właśnie tutaj powstają prawie wszystkie „naj” – najwyższy budynek świata, najbardziej luksusowy hotel świata, największa wyspa stworzona przez człowieka, czy największe centrum handlowe. A to przecież nie wszystko! Całość otacza majestatyczna pustynia, na której nie brakuje atrakcji.

Termin: styczeń 2019

Miejsce wylotu: Katowice

Ilość osób: 10-12

Noclegi: hotel, pokoje 2-osobowe

Dzień 1.
Przylot do Dubaju. Transport do hotelu.

Dzień 2.
Z rana wybierzemy się na zwiedzanie starej części Dubaju. Spacer zaczniemy od śniadania w jednym z tutejszych coffee shopów. Następnie przejdziemy się słynnymi soukami. Spicy Souq, Gold Souq, Covered Souq to te najpopularniejsze. Będzie można poćwiczyć swoje umiejętności fotograficzne i negocjacyjne, bądź też zaopatrzyć się w lokalne pamiątki 🙂
Po południu natomiast udamy się na pustynne safari. Poszalejemy autami 4×4 po dubajskich wydmach (lepiej nic nie jeść przed wyjazdem), będziemy mogli spróbować sandboardingu, czy też przejechać się na wielbłądach. Wieczorem czeka nas część artystyczna m.in. Belly Dance Show czy Fire Show. Do tego kolacja i możliwość zrobienia sobie tatuażu z henny.
Na noc wracamy do hotelu.

Dzień 3.
Tego dnia udamy się do tzw. Nowego Dubaju. Będziemy mogli przespacerować się pomiędzy wielkimi wieżowcami i biurowcami. Główną atrakcją będzie wjazd na 124 piętro wieżowca Burj Khalifa – najwyższego obecnie budynku świata (dla chętnych, za dodatkową opłatą, opcja wjazdu na 148 piętro wieżowca). Następnie udamy się na plaże, z której będziemy mogli podziwiać najdroższy hotel świata w kształcie żagla,czyli Burj al-Arab. Na plaży będziemy mieli również czas na relaks. Udamy się również monorailem na słynny Palm Jumeirah. Wieczorem natomiast czekać na nas będzie rejs po marinie słynną łodzią Dhow, połączony z kolacją oraz występami artystycznymi. Zanim jednak udamy się na rejs, zobaczymy słynne dubajskie fontanny, oraz największe centrum handlowe Dubai Mall.

Dzień 4.
Dzień ten w większości spędzimy w starej części Dubaju, ale nie w dzielnicy Deira, tylko po drugiej stronie Kanału Creek. Aby tam się dostać, przepłyniemy kanał specjalną wodną taksówką, zwaną abra. Następnie zwiedzimy dzielnice Bastakia i Shindagha. Zobaczymy m.in. muzeum Dubaju, Wielki Meczet czy też dom szejka Saeed al-Maktoum. Po południu będziemy mogli wybrać się na plaże i się zrelaksować przed powrotem 🙂
Wieczorem czeka nas powrót do Polski.

Cena:
1860 zł/os + przelot

Cena obejmuje:
– zakwaterowanie w hotelu, w pokojach 2-osobowych
– dwie obiadokolacje
– transport publiczny
– przeprawę taksówką wodną w dwie strony
– rejs łodzią dhow po marinie
– safari autami 4×4
– jazdę na sandboardingu
– wieczór artystyczny
– przejażdżkę na wielbłądach
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
– wjazd na 124 piętro wieżowca Burj Khalifa
– ubezpieczenie KL i NNW
– opiekę pilota

Cena nie obejmuje:
– biletów lotniczych
– wyżywienia poza dwoma obiadokolacjami
– wjazdu na 148 piętro wieżowca Burj Khalifa (dopłata 280 zł)
– ewentualnych napiwków

Zapisy na maila kontakt@projekt-przygoda.pl
Zaliczka 500 zł, płatna w ciągu 3 dni od zapisu
Dopłata na 3 tygodnie przed wyjazdem.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Nie jesteśmy biurem podróży, tylko pasjonatami, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kontaktom, mają możliwość zorganizowania wyjazdów w atrakcyjne miejsca, poza utartym szlakiem.

Inline
Inline