Mail: kontakt@projekt-przygoda.pl  

ORGANIZACJA WYJAZDU NA ISLANDIĘ

islandia projekt przygoda

Islandia z roku na rok staje się coraz popularniejszym kierunkiem. Wiele osób marzy o wyjeździe na tę przepiękną wyspę. Część wybiera zorganizowane wycieczki, część jednak woli zwiedzać na własną rękę. Na forach internetowych można znaleźć wiele wątków odnośnie organizacji wyjazdu na własną rękę, a także pytań w różnych kwestiach – noclegi, wypożyczenie aut. Swego czasu przygotowałem wpis o tym jak zorganizować wyjazd na Islandię. Jeśli jednak nie macie chęci bądź czasu, żeby taki wyjazd zaplanować, to z chęcią Wam w tym pomożemy!

Organizacja wyjazdu na Islandię

Przygotujemy spersonalizowany program podróży po Islandii. Zaczynając od propozycji lotów, poprzez wypożyczenie aut, rezerwacje noclegów, po szczegółowy plan zwiedzania dzień po dniu.

Na Islandii byliśmy wiele razy, zorganizowaliśmy również wiele wyjazdów (zarówno pilotowanych przez nas, jak również dla innych biur). Dodatkowo zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem przez islandzką organizację „Inspired by Iceland” za znajomość wyspy.

certyfikat

Co zawiera usługa organizacji wyjazdu

Usługa organizacji wyjazdu obejmuje:
– propozycje połączeń lotniczych (nie zajmujemy się zakupem biletów lotniczych, możemy jednak w tym pomóc). Jeśli macie zakupione bilety, a co za tym idzie, określony termin wyjazdu, to tym lepiej 🙂 Dostosujemy program do podanych lotów.
– rezerwację i opłacenie wypożyczenia aut na Islandii,
– wyszukanie i rezerwacje noclegów (wg Waszych wytycznych) w dogodnych lokalizacjach, stosownie do programu wyjazdu,
– przygotowanie dokładnego planu zwiedzania dzień po dniu, z rozpisanymi kilometrami oraz opisanymi atrakcjami,
– przygotowanie mapy zwiedzania z zaznaczoną trasą i atrakcjami,
– pakiet informacji praktycznych odnośnie Islandii m.in. o walucie, pogodzie, gdzie robić zakupy itp.
– doradztwo i rezerwację dodatkowych atrakcji i wycieczek na miejscu np. „polowanie” na wieloryby, wycieczkę do jaskini lodowcowej, trekking po lodowcu, „zwiedzanie” wulkanu itp. Przy niektórych wycieczkach możemy zaoferować 5% rabaty.

Cały program oraz trasa wyjazdu zostanie przygotowana na podstawie Waszych wytycznych. Zanim dokonamy jakichkolwiek rezerwacji, prześlemy do akceptacji proponowane noclegi i wycieczki. Dopiero po uzyskaniu Waszej aprobaty dokonamy finalnych rezerwacji.

Co zyskujecie

CZAS – zaoszczędzicie czas, który musielibyście poświęcić na szukanie informacji, noclegów, atrakcji itp.
PERSONALIZACJA – cały wyjazd będzie przygotowany według Waszych wytycznych, pod kątem Waszych potrzeb i oczekiwań.
KOMFORT – czyli zero stresu. Zamiast załatwiać wszystko w ostatniej chwili, szukać noclegów, czytać gdzie i co zobaczyć, wszystko będziecie mieli przygotowane na długo przed wyjazdem.
OPTYMALIZACJA KOSZTÓW – dzięki przygotowaniu wyjazdu z wyprzedzeniem, mamy możliwość wyszukania i rezerwacji najlepszych ofert noclegów, przelotów czy też wycieczek.

Ile to kosztuje

Cena jest uzależniona od długości wyjazdu:
– wyjazd max 5 dniowy – 600 zł
– wyjazd 6-8 dniowy – 900 zł
– wyjazd powyżej 8 dni – wycena indywidualna

Płatność następuje w dwóch częściach:
– zaliczka w wysokości 50% w momencie złożenia zamówienia,
– pozostałe 50% po przygotowaniu programu.

Jeśli chcielibyście, abyśmy zajęli się przygotowanie Waszego wyjazdu na Islandię, możecie napisać do nas na maila kontakt@projekt-przygoda.pl albo wysłać wiadomość korzystając z poniższego formularza:

    Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

    Strona Główna