Mail: kontakt@projekt-przygoda.pl  

ISLANDIA – SESJA POŚLUBNA

Strona Główna

 

 

Marzycie o wyjątkowej sesji zdjęciowej, niczym z amerykańskiego filmu? A do tego zawsze chcieliście polecieć na Islandię? Teraz macie idealną okazję, żeby to połączyć!

Postanowiliśmy zorganizować niezapomniany wyjazd połączony z profesjonalną sesją zdjęciową. To idealna propozycja na krótką podróż poślubną, czy na wyjątkowy prezent dla Pary Młodej.

Wyjazd indywidualny, tylko dla Was. Poświęcamy Wam 110 % czasu. Zabierzemy Was do najpiękniejszych miejsc na wyspie. Zrobimy Wam romantyczne zdjęcia na tle największych wodospadów w Europie, słynnej czarnej plaży, wybuchających gejzerów, czy majestatycznych lodowców. Fotografem będzie Joanna Wnuk – portfolio.

Sesja poślubna na Islandii to szansa na romantyczną pamiątkę z jednego z najbardziej fotogenicznych krajów świata. Zwykła, kilkugodzinna sesja poślubna w Polsce to koszt nawet 800 zł. Z nami, fotograf jest do Waszej dyspozycji przez cały wyjazd! A po wszystkim otrzymujecie płytę w etui ze starannie wyselekcjonowanymi i obrobionymi zdjęciami. Na Wasze życzenie możemy stworzyć także fotoksiążkę lub album.

Zatem pakujcie ślubne stroje i w drogę!

sesja ślubna

Termin: do ustalenia (wyjazd na minimum 4 dni)

Miejsce wylotu: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice

Ilość osób: 2 osoby + pilot + fotograf

Noclegi: prywatny domek z jacuzzi

Przejazdy: wynajęte auto (możliwość prowadzenia auta przez uczestnika)

Przeloty:
Linie lotnicze – Wizzair

 

Atrakcje na trasie:

Reykjavik – stolica i największe miasto Islandii. To właśnie tu znajduje się najsławniejszy kościół na Islandii – Hallgrímskirkja, czy też popularny deptak Laugavegur.
Skogafoss – wodospad w południowej części Islandii, położony na klifach dawnego wybrzeża. Po tym, jak linia brzegowa schowała się w kierunku morza (znajduje się teraz w odległości około 5 kilometrów od Skógar ), zachowały się dawne klify, równoległe do wybrzeża na setkach kilometrów.
Seljalandsfoss – wodospad znany z tego, że można przejść za taflą spadającej wody, a nawet tam przysiąść i napić się szampana. Wodospad ma 60 m i jest częścią rzeki Seljalands, która ma swój początek w lodowcu Eyjafjallajökull.
Haifoss – drugi co do wysokości (122-metrowy), wodospad Islandii. Jego prawie pionowy próg położony jest w pobliżu Wulkanu Hekla, na rzece Fossá.
Gullfoss – Złoty Wodospad. Jeden z najbardziej znanych islandzkich wodospadów. Składa się z dwóch kaskad, pierwsza mierzy 11 metrów, druga, położona pod kątem w stosunku do pierwszej, ma wysokość 21 metrów.

sesja ślubna

Reynisfjara – przepiękna czarna plaża, położona w pobliżu miejscowości Vik i Myrdal. Została uznana za jedną z 10 najpiękniejeszych plaż świata.
Reynisdrangar – cztery ogromne, ostro zakończone skały, wynurzające się z morza. Według legendy jest to troll i ciągnięty przez niego trójmasztowy statek, które zostały przemienione w skały przez promienie wschodzącego słońca.
Dyrhólaey – najbardziej na południe wysunięty kraniec Islandii. Jest to wysoki na 120 m półwysep, którego klify zamieszkuje wiele gatunków ptaków.
Haukadalur (Geysir, Strokkur) – pole geotermalne, na terenie którego znajdują się gejzery Geysir i Strokkur, a także mniejsze źródła geotermalne – Smiður i Litli-Strokkur. Strokkur jest czynnym gejzerem, który wyrzuca słup wody na wysokości ok. 25 metrów, średnio co 5-10 minut.
Pingvellir National Park – miejsce w którym stykają się dwie płyty tektoniczne – euroazjatycka oraz północnoamerykańska. Pingvellir jest ważnym miejscem dla Islandczyków, również z innego powodu. To właśnie tutaj miało miejsce pierwsze zebranie islandzkiego parlamentu, który jest jedną z najstarszych instytucji tego typu na świecie i funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

Cena: ustalana indywidualnie, uzależniona od długości i terminu wyjazdu

Cena obejmuje:
– zakwaterowanie w prywatnych domku z jacuzzi
– wypożyczenie auta
– koszty paliwa
– ubezpieczenie KL i NNW
– przygotowanie i logistykę wyjazdu
– opiekę pilota
– fotografa
– sesję poślubną, która odbywać się będzie każdego dnia wyjazdu, w wyjątkowych miejscach
– pakiet minimum 40 zdjęć na płycie (za dodatkową opłatą fotoksiążka z sesji)

Cena nie obejmuje:
– biletów lotniczych
– wyżywienia
– ewentualnych biletów wstępu do Blue Lagoon

Zapisy na maila kontakt@projekt-przygoda.pl
Zaliczka płatna w ciągu 3 dni od zapisu
Dopłata na 3 tygodnie przed wyjazdem.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Nie jesteśmy biurem podróży, tylko pasjonatami, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kontaktom, mają możliwość zorganizowania wyjazdów w atrakcyjne miejsca, poza utartym szlakiem.

Strona Główna